Poznaj Ekoflex

Kim jesteśmy i co robimy - poznaj firmę Ekoflex

Ekoflex zajmuje się produkcją i sprzedażą worków papierowych z nadrukiem fleksograficznym. Drugim obszarem działalności jest sprzedaż artykułów dla branży poligraficznej i opakowaniowej. Działamy na rynku od 1995 roku. Zdobyte przez ten czas doświadczenie zapewnia profesjonalną i solidną współpracę.

Od momentu założenia firmy skupialiśmy się na dystrybucji fleksograficznych farb wodnych, płyt fotopolimerowych, taśm do montażu klisz, lakierów UV, oraz urządzeń do obróbki płyt fotopolimerowych: wodnych i rozpuszczalnikowych.

W 2003 r. uzyskaliśmy status wyłącznego przedstawiciela firmy COIM NOVACOTE na rynek polski. Oferujemy na rynku krajowym kleje rozpuszczalnikowe i bezrozpuszczalnikowe; 1- i 2-komponentowe, oraz pełną gamę lakierów używanych w procesie produkcji opakowań.

Jesteśmy firmą, która się rozwija i dostosowuje do wymagań klientów, co uczyniło nas jednym z głównych dostawców branży opakowaniowej.

Kim jesteśmy i co robimy - poznaj firmę Ekoflex

Od wielu lat jesteśmy aktywnym członkiem Zrzeszenia Polskich Fleksografów. Nasi pracownicy podnoszą swoje kwalifikacje uczestnicząc w kursach, szkoleniach i seminariach organizowanych przez Zrzeszenie, przekształcone w 2013 w Polską Izbę Fleksografów. W oparciu o fachową wiedzę naszych dostawców, prowadzimy i uczestniczymy również w szkoleniach i seminariach dla naszych klientów oraz pracowników wszystkich szczebli.

Systematycznie prowadzimy szkolenia wewnętrzne dla pracowników wszystkich szczebli. Systematycznie realizowany program szkoleń daje efekty w postaci widocznych efektów doskonalenia naszej firmy. Wysoką jakość opakowań utrzymujemy dzięki wdrożeniu systemu ISO 9001:2008.

Polityka firmy oparta jest na realizowaniu zamówień w możliwie szybkim czasie. Dzięki studiu graficznemu, własnej przygotowalni matryc drukarskich oraz komputerowemu systemowi dobierania barw zapewniamy szybką realizację zamówienia oraz jego powtarzalność. Nasza oferta skierowana jest w głównej mierze do małych i średnich firm jak również do koncernów międzynarodowych w kraju i za granicą. Głównymi krajami do których kierujemy naszą sprzedaż to kraje Europy Środkowej i Zachodniej.

Systematycznie bierzemy udział w targach Poligrafia i Taropak w Poznaniu, Drupa w Dusseldorfie, Emballage w Paryżu, Graf Italia we Włoszech oraz na targach lokalnych.

Nasze produkty dostarczamy głownie własnym transportem w systemie 24h.
Obecnie zatrudniamy kilkadziesiąt osób.