Produkcja worków

Jesteśmy solidnym partnerem z wieloletnim doświadczeniem.

Worki Ekoflex

Worki Ekoflex łączą w sobie funkcjonalność, estetyczny wygląd, są przyjazne dla środowiska przy zachowaniu atrakcyjnej ceny. Oferujemy szeroki asortyment opakowań papierowych 1-5 warstwowych dla przemysłu rolnego, spożywczego, chemicznego i budowlanego.

Nasze worki wytwarzamy z materiałów najwyższej jakości. Papier i pozostałe składniki opakowania posiadają niezbędne atesty. Produkcja przebiega przy zachowaniu wszelkich obowiązujących norm: krajowych i zagranicznych.

Projekt i przygotowanie

Worki przygotowujemy począwszy od projektu graficznego poprzez wykonanie matryc fotopolimerowych, aż do gotowego opakowania, zgodnie z życzeniem klienta.

Dysponujemy studiem graficznym, przygotowalnią fotopolimerów oraz komputerową mieszalnią farb.  W znaczny sposób wpływa to na szybkie terminy realizacji i lepszą kontrolę jakości.

Produkcja worków

Produkujemy opakowania opcjonalnie z rękawem LDPE oraz z wstęg folii HDPE, jak również z wewnętrzną warstwą powleczoną PE. W naszej ofercie staramy dostosować się do wymogów pakowania klientów. Możliwe jest składanie worków, banderolowanie oraz pakowanie w opakowania kartonowe.

Druk i transport

Produkujemy worki z nadrukiem do 8 kolorów z możliwością nadruku motywów zdjęciowych.  Dysponujemy szeroką gamą drukowanych raportów.

Wykonujemy zlecenia zachowując wysoką jakość drukowanych zleceń jak również gwarantujemy ich powtarzalność przy kolejnych wznowieniach. Oferujemy własny transport.

Szukasz rzetelnego i wiarygodnego partnera biznesowego?

Napisz lub zadzwoń

Oferta w zakresie produkcji worków

Na co możesz liczyć współpracując z firmą Ekoflex?

Doświadczenie

Doświadczenie

Rozwijamy się od ponad 20 lat. Jesteśmy wiodącą firmą na rynku krajowym. Naszą siłą jest doświadczenie i praca zespołowa.

Jakość

Jakość

Jakość dla nas nie jest pustym hasłem. Na każdym etapie potwierdzają ją nie tylko certyfikaty ale przede wszystkim zadowolenie klientów.

Terminowość

Terminowość

Renomę na rynku zapewniła nam między innymi terminowość dostaw i kompleksowość oferty.

Kompleksowość

Kompleksowość

Kompleksowa usługa. Projekt, produkcja, transport. Proste zasady i jasny zakres odpowiedzialności.

Produkcja worków – galeria